UM Przemyśl: Medale dla par świętujących 50 lat małżeństwa
W naszym mieście świętowano wyjątkowe jubileusze – pół wieku wspólnego życia. Trzy pary małżeńskie miały zaszczyt otrzymać medale za długoletnią miłość i oddanie, co stało się okazją do serdecznych spotkań z najważniejszymi postaciami lokalnej społeczności.
  1. Uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie odbyła się 13 marca.
  2. Prezydent miasta oraz Kierownik USC osobiście gratulowali jubilatom.
  3. Serdeczne rozmowy przy kawie ujawniły ciekawe historie z życia par.
  4. Jubilaci podzielili się wspomnieniami związanymi z najważniejszymi wydarzeniami w ich życiu oraz w historii miasta.

Spotkania z okazji tak znaczących rocznic są czymś więcej niż formalnością. To moment, gdy wspólnota miejska może zatrzymać się na chwilę i docenić wartość trwałych relacji oraz miłości, która przetrwała próbę czasu. W gabinecie Prezydenta Miasta, Wojciecha Bakuna, odbyły się niezwykle ciepłe i pełne wzruszeń spotkania, które pozwoliły jubilatom podzielić się swoimi historiami miłosnymi, ale również anegdotami z życia, które często splatały się z historią naszego miasta.

W tym dniu, oprócz oficjalnego wręczenia odznaczeń, miała miejsce okazja do nieformalnych rozmów, podczas których nie tylko jubilaci, ale i zaproszeni goście mogli się przekonać, jak ważne w budowaniu silnej wspólnoty są wartości takie jak miłość, oddanie i wzajemny szacunek. Te historie to nie tylko kronika życia poszczególnych par, ale także cenny fragment lokalnej historii, który zasługuje na to, by być przekazywanym i pamiętanym.

Z okazji tak pięknych jubileuszy, raz jeszcze składamy najserdeczniejsze gratulacje naszym wspaniałym małżeństwom. Niech każdy kolejny rok przynosi im jeszcze więcej radości i wzajemnego zrozumienia, a ich miłość będzie nadal inspiracją dla nas wszystkich.


Według informacji z: UM Przemyśl