Kosmetyki na łupież pstry o potwierdzonej skuteczności

Łupież pstry daje objawy nie tylko na głowie, może pokazać się praktycznie na najróżniejszych częściach ciała. Jakie one są? Przede wszystkim jest to intensywny świąd, ale też nieregularne, zlewające się plamy, odgraniczone od reszty naskórka. W takiej sytuacji niezbędny jest kontakt z lekarzem specjalistą, który potwierdzi diagnozę i rozpocznie niezbędne leczenie. Ponadto konieczna jest też pielęgnacja dobranymi kosmetykami, o czym niżej.

Co powinny zawierać profesjonalne kosmetykach na łupież pstry?

Te produkty powinny być bogate w takie składniki, jak:

Chmiel zwyczajny – zawiera m.in. garbniki, żywicę, związki siarki. Regeneruje skórę, jak również wpływa na jej metabolizm. Rozszerza naczynka krwionośne, by substancje odżywcze lepiej się przyswajały, a skóra była ukrwiona i odżywiona.

  • Siarczek selenu – działający przeciwgrzybiczo i antybakteryjnie. Odnawia naskórek, zmniejsza też jego zbędne łuszczenie.

  • Pirokton olaminy – substancja czynna, która wykazuje skuteczność w zwalczaniu pasożytniczych grzybów i bakterii.

  • Olejek lawendowy – ma silne działanie przeciwgrzybicze, radzi sobie z infekcjami opornymi na leki przeciwgrzybicze. Łagodzi intensywny świąd, podrażnienia, stany zapalne, dobrze goi rany.

  • Glukonian cynku – głęboko oczyszcza skórę i poprawia jej wygląd, bo hamuje rozwój drobnoustrojów, wygładza, odblokowuje pory, nawilża.

  • Witamina E – zapobiega utlenianiu lipidów, chroni strukturę komórkową skóry przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Jeśli choroba się pogłębi i zaostrzy, musisz iść do dermatologa, który przepisze Ci np. specjalną maść na łupież pstry, do doraźnego stosowania. Natomiast na co dzień sprawdzają się lekkie, emoliencyjne kosmetyki na łupież pstry. Zastanawiasz się pewnie, jaki będzie najlepszy. Czy powinien to być balsam na łupież pstry? Dużo zależy od tego, które części ciała masz zainfekowane.

Dermokosmetyki na łupież pstry Pityver od Verdelove – ich efektywność jest już znana!

Dermokosmetyki na łupież pstry Pityver od Verdelove

Szybko zniwelujesz powstałe zmiany stosując preparaty z firmy Pityver. Są bowiem przebadane dermatologicznie oraz po badaniach aplikacyjnych, potwierdzających ich skuteczne, a zarazem bezpieczne działanie.

  • Szampon na łupież pstry do skóry głowy Pityver – ma w sobie np. siarczek selenu oraz ekstrakt z chmielu regenerujące naskórek, niwelujące świąd, jak również regulujące pracę gruczołów łojowych. Produkt zabija grzyby i bakterie. Dokładnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy, łagodząc łuszczenie a także powstałe stany zapalne i podrażnienia. Pozostawia skalp nawilżony i wygładzony.

  • Płyn na łupież pstry do skóry głowy Pityver – składniki takie jak np. wyciągi roślinne i cynk regulują wydzielanie sebum, blokują rozwój drobnoustrojów, głęboko oczyszczają skórę, odblokowując pory.

  • Emulsja na łupież pstry do ciała Pityver – olejek lawendowy, pirokton olaminy oraz inne cenne składniki zapobiegają utracie wody, tworząc na naskórku lekki film. Emulsja silnie oddziałuje na grzyby i bakterie. Jej działanie jest wyjątkowo skuteczne ze względu na wyjątkową formułę.

Preparaty na łupież pstry Pityver od Verdelove zarówno poprawiają kondycję skóry, jak i wspierają eliminowanie grzybów i bakterii.

Kosmetyki do skóry z łupieżem pstrym kupisz tutaj: https://verdelove.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/lupiez-pstry/

Kosmetyki do skóry z łupieżem pstrym

Marka Verdelove

To polski producent specjalistycznych kosmetyków i dermokosmetyków na różne dermatozy. Produkty opierają swoje działanie na naturalnych składnikach, od lat znanych ze swych właściwości. Chętnie współpracujemy z dermatologami, a nasze produkty są po badaniach aplikacyjnych, które potwierdzają ich bezpieczeństwo, a zarazem skuteczność. Można je używać nawet przy skórze skłonnej do nadwrażliwości oraz alergii. Dokonaj zakupów na stronie internetowej verdelove.pl.

Możesz nas znaleźć także w sklepie internetowym EMPIK.COM

Marka Verdelove