Meble modułowe z Agaty – opinie. Jak rozwiązania tego sklepu meblowego oceniają klienci?

Agata jest na Polskim rynku już od lat 60. XX w., chociaż wówczas funkcjonowała jeszcze pod szyldem: Bytomska Fabryka Mebli. Firma cały ten czas starała się wykorzystywać nowe rozwiązania, które miały odpowiadać na potrzeby klientów. Dlatego też wprowadziła do swojej oferty meble modułowe. Przekonajmy się, co sądzą o nich klienci.

Meble modułowe z Agaty – co to za rozwiązanie?

Meble modułowe to rozwiązanie, które pozwala na zestawianie mebli w rozmaitych konfiguracjach z elementów dostępnych w danej kolekcji. W przeciwieństwie do gotowych modeli klient ma tutaj wpływ na wymiary i ostateczny wygląd wyposażenia. W sklepach Agata klienci znajdą kilka systemów modułowych:

  • meble modułowe MULTIMOD – uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do salonu, przedpokoju, sypialni i kuchni;
  • szafy modułowe ADBOX – stworzone z myślą o aranżacji garderoby;
  • modułowe łóżka FIBI – z możliwością wyboru wezgłowia i paneli, dostosowane dla dzieci i dorosłych;
  • system kuchenny QUBIK – idealny do stworzenia spersonalizowanego zestawu mebli kuchennych; pozwala na wybór spośród 30 frontów, 130 korpusów i 20 blatów.

Co mówią o nich klienci?

Meble modułowe to ułatwienie w aranżacji małych wnętrz

Każdy posiadacz niewielkiego mieszkania dobrze wie, jak trudno zaaranżować salon, sypialnię, a przede wszystkim kuchnię. Rozwiązaniem w takich wypadkach są systemy modułowe, w ramach których można decydować o wymiarach modułów, rodzaju szafek czy mechanizmach zamykania. Dzięki temu jeszcze łatwiej dopasować zabudowę do ciasnych i nieustawnych pomieszczeń – nawet na poddaszu, gdzie skosy utrudniają rozmieszczenie mebli.

Bardzo pomocne okazują się też dostępne na stronie planery online, umożliwiające wizualizację projektu aranżacji, a także możliwość skorzystania z pomocy projektanta podczas wideorozmowy. Klienci podkreślają ten fakt w swoich opiniach o Agacie, które przeczytasz tutaj: https://www.rp.pl/handel/art18894461-skad-sie-biora-dobre-opinie-o-salonach-agata. Jakie inne zalety mebli modułowych wymieniają klienci?

Meble modułowe w stylu skandynawskim, vintage, glamour… i wielu innych

Meble modułowe są bardzo uniwersalne – z łatwością dopasujesz je do stylistyki swojego wnętrza. Możesz wybrać:

  • kolor frontów;
  • typ wykończenia – mat lub połysk;
  • dodatkowe zdobienia;
  • uchwyty.

Klienci zauważają, że taka dowolność pozwala na stworzenie własnego zestawu mebli, który będzie pasował np. do wnętrz luksusowych w stylu glamour, aranżacji minimalistycznych w duchu skandynawskim czy inspirowanych klasyką w klimacie vintage. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Meble modułowe to jedne z chętniej wybieranych rozwiązań – jak widać, nie ma się czemu dziwić.