Powitanie Lata w Villi Bolestraszyce: Atrakcje dla dzieci i koncert zespołu BOYS
Przywitaj lato z mnóstwem atrakcji w Villi Bolestraszyce! Wieczór pełen muzyki, śmiechu i zabawy czeka na Was już wkrótce!
  1. Mnóstwo atrakcji dla dzieci: dmuchane zamki, animacje i malowanie buziek.
  2. Występy lokalnych zespołów na żywo.
  3. Gwiazda wieczoru: zespół BOYS.

Villa Bolestraszyce szykuje się na huczne powitanie lata! Wydarzenie, które zgromadzi mieszkańców okolicy, z pewnością dostarczy mnóstwo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, które umilą czas każdemu uczestnikowi. Dzieci będą mogły skorzystać z dmuchanych zamków, wziąć udział w animacjach oraz pomalować buzie w fantazyjne wzory.

Na scenie wystąpią lokalne zespoły, prezentując różnorodne gatunki muzyczne. To doskonała okazja, aby poznać talenty z naszej okolicy i wspierać lokalną kulturę. Wieczorem, jako kulminacyjny punkt programu, wystąpi uwielbiany przez publiczność zespół BOYS. Ich energiczne występy z pewnością rozgrzeją publiczność i wprowadzą wszystkich w letni nastrój.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by wspólnie przywitać lato w Villi Bolestraszyce! Czekają na Was niezapomniane chwile pełne zabawy, muzyki i radości. To doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się pięknem letniego wieczoru.


Na podst. Powiat Przemyski