Przez trzy dni od 16 do 18 grudnia na przemyskim Rynku zagoszczą stragany z ofertą świąteczną: choinkami, stroikami, szopki potrawami na bożonarodzeniowy stół i wszystkim co się kojarzy z najpiękniejszymi świętami w roku. Zanim jednak mieszkańcy Przemyśla będą mogli skorzystać z tej oferty - serdecznie zapraszamy wystawców do jej zaprezentowania!

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy to wydarzenie promocyjno-handlowo-kulturalne, którego celem jest kultywowanie tradycji i dzielenie się atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, jak również stworzenie możliwości wystawienniczo-handlowych w atrakcyjnym miejscu dla wytwórców regionalnych wyrobów  i przedmiotów użytkowych, artystycznych, kuchni regionalnej, produktów spożywczych, a także dla sprzedawców asortymentu o charakterze świątecznym (np. ozdób choinkowych, świec, opłatków itp.).

Warunkiem udziału jako wystawca jest wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego Wystawcy, jego podpisanie przez osobę lub osoby umocowane prawnie do reprezentowania podmiotu zgłaszającego uczestnictwo oraz dostarczenie Formularza do 9 grudnia 2022 r. wypełnionego i podpisanego Formularza:

  • osobiście lub pocztą tradycyjną na adres Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek 1, 37-700 Przemyśl, z dopiskiem na kopercie Formularz zgłoszeniowy Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy
  • elektronicznie na adres e-mail: (skan wypełnionego i podpisanego formularza)

Serdecznie zapraszamy do składania swoich ofert!

Jarmark_Bozonarodzeniowy_baner na fejsa.jpeg