Od 28 października do 2 listopada trwała policyjna akcja związana z dniem Wszystkich Świętych. Na terenie powiatu przemyskiego nie doszło do żadnych poważniejszych zdarzeń drogowych. Policjanci pracowali głównie na miejscach kolizji. Przeprowadzone przez mundurowych badania stanu trzeźwości pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu jednego nietrzeźwego kierującego.

Działania związane z dniem Wszystkich Świentych trwały 6 dni w okresie od 28 października do 2 listopada br. W tym czasie policjanci czuwali nad bezpieczeństwem oraz płynnością ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych, ale przede wszystkim w rejonie cmentarzy. Policjantów podczas działań wspierali również funkcjonariusze innych formacji.

W trakcie długiego weekendu, na drogach naszego powiatu, obyło się bez wypadków. Policjanci interweniowali na miejscach 17 kolizji drogowych. W tym roku, podczas działań policjanci zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego. Za popełniony czyn mężczyzna będzie odpowiadać przed sądem.

Pomimo zakończonych działań, policjanci apelują do użytkowników dróg o rozsądek, odpowiedzialność, niewsiadanie za kierownicę po alkoholu i używanie odblasków, gdyż stosowanie się do powyższych zasad zapewni bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego.