Licealiada w piłce ręcznej: emocje i zwycięzcy w hali POSiR

W hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się rywalizacja szkół w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W krótkich, zaciętych meczach wyłoniono triumfatorów, którzy przygotowują się teraz do startu w etapie rejonowym. Relacja z boiska i pełna klasyfikacja.
- Wyniki Licealiady w piłce ręcznej
- Zmagania w Przemyślu i co dalej
Wyniki Licealiady w piłce ręcznej
W turnieju dziewcząt triumfowały zawodniczki z Zespołu Szkół Usługowo‑Hotelarskich i Gastronomicznych, przed II Liceum Ogólnokształcącym i Zespołem Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących. Wśród chłopców na najwyższym stopniu podium stanęło II Liceum Ogólnokształcące, za nim uplasowały się drużyny Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1.
Zmagania w Przemyślu i co dalej
Organizatorem zawodów był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji; zawody odbyły się w jego hali. Zwycięzcy otrzymali awans do etapu rejonowego, gdzie będą reprezentować nasze szkoły i miasto w dalszej części Licealiady. Gratulacje dla medalistów i powodzenia w kolejnych meczach.
na podstawie: Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przemyślu.
Autor: krystian

