Tancerze ze Szkoły Tańca A-Z z wizytą u prezydenta Przemyśla
Szkoła Tańca "A-Z" miała niecodzienną okazję zaprezentować swoje osiągnięcia przed Prezydentem Miasta. Tancerze spotkali się z Wojciechem Bakunem, by pochwalić się swoimi sukcesami i otrzymać gratulacje za ciężką pracę.

Spotkanie tancerzy ze Szkoły Tańca "A-Z" z Prezydentem Miasta

We wtorek, 9 lipca, tancerze z lokalnej Szkoły Tańca "A-Z" wraz z instruktorami odwiedzili gabinet Prezydenta Miasta, Wojciecha Bakuna. Spotkanie było wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń i zaprezentowania licznych sukcesów, jakie odnieśli w różnych stylach tanecznych.

Prezentacja osiągnięć i sukcesów tancerzy

Podczas wizyty młodzi artyści mieli możliwość zaprezentowania zdobytych medali i pucharów, które są dowodem ich talentu i ciężkiej pracy. Była to również świetna okazja, aby podziękować instruktorom za ich zaangażowanie i wsparcie, dzięki którym możliwe były te osiągnięcia.

Prezydent miasta wyraża uznanie i gratuluje

Prezydent Wojciech Bakun wyraził swoje uznanie dla tancerzy i instruktorów, gratulując im dotychczasowych sukcesów oraz życząc kolejnych osiągnięć w przyszłości. „To wspaniałe, że mamy w naszym mieście tak zdolnych młodych ludzi, którzy reprezentują nas na różnych konkursach i zawodach tanecznych” – powiedział Bakun.

Wizyta ta była nie tylko okazją do pochwalenia się sukcesami, ale również do nawiązania bliższych relacji między lokalnymi talentami a władzami miasta. Takie spotkania pokazują, jak ważne jest wsparcie dla młodych talentów i jak wielką rolę odgrywają one w promocji miasta na arenie krajowej i międzynarodowej.


Według informacji z: UM Przemyśl