Utrudnienia na DK77 w Duńkowiczkach z powodu protestu
Od dzisiaj na drodze krajowej nr 77 w Duńkowiczkach kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu. W związku z zaplanowanym protestem, ruch pojazdów zostanie całkowicie zablokowany, co potrwa do końca miesiąca.
  1. Protest na drodze krajowej nr 77 w Duńkowiczkach.
  2. Całkowita blokada ruchu od 3 do 30 czerwca.
  3. Objazdy dla samochodów osobowych i ciężarowych.
  4. Policja apeluje o ostrożność i cierpliwość.

W miejscowości Duńkowiczki, w rejonie przejścia dla pieszych, rozpoczęło się zorganizowane zgromadzenie, które skutkuje całkowitą blokadą drogi krajowej nr 77. Protest potrwa od 3 czerwca od godziny 7:00 do 30 czerwca. Kierowcy muszą przygotować się na poważne utrudnienia w ruchu.

Dla samochodów osobowych przewidziano objazd przez miejscowości Duńkowiczki, Orzechowce i Żurawica. Natomiast samochody ciężarowe mogą wjechać do miasta drogą wojewódzką nr 881 od strony Pruchnika lub drogą wojewódzką nr 884 od strony Dubiecka. Autobusy kursowe będą przepuszczane na bieżąco, co powinno ułatwić podróż pasażerom.

Przemyscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem podróżnych i apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem. Warto uzbroić się w cierpliwość i wyrozumiałość, aby uniknąć niepotrzebnych stresów i niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Blokada drogi krajowej nr 77 może wpłynąć nie tylko na lokalny ruch, ale również na transport towarów i codzienne dojazdy do pracy. Dlatego ważne jest, aby mieszkańcy i osoby podróżujące przez ten rejon były świadome zmian i planowały swoje trasy z uwzględnieniem objazdów.

Policja przypomina, że bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego jest priorytetem, dlatego prosimy o współpracę i przestrzeganie przepisów. Zachowanie ostrożności i cierpliwości pomoże wszystkim bezpiecznie przetrwać ten okres utrudnień na drodze krajowej nr 77.


Wg inf z: KMP w Przemyślu