Spotkajmy się na debacie kandydatów na Prezydenta - już jutro w ZAMKU!
W sercu naszego miasta, już w najbliższy czwartek, odbędzie się wydarzenie, które skupi na sobie oczy wszystkich mieszkańców – debata kandydatów na Prezydenta. W Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK spotkają się pretendenci do jednego z najważniejszych urzędów w mieście, by przedstawić swoje wizje i odpowiedzieć na pytania. To wydarzenie, które może zadecydować o przyszłości naszej lokalnej społeczności.
  1. Debata odbędzie się 21 marca o godzinie 17:00.
  2. Miejsce: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.
  3. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zaproszenia.
  4. Możliwość śledzenia debaty na żywo za pośrednictwem transmisji internetowej.

Nie jest tajemnicą, że debaty prezydenckie to kluczowe momenty w kampanii wyborczej, oferujące mieszkańcom unikalną możliwość bezpośredniego poznania postaw i programów kandydatów. Przemyski Konwent Społeczno-Gospodarczy, pełniący rolę organizatora, wraz ze swoimi partnerami, już teraz zaprasza wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w tym wydarzeniu. Niezależnie od tego, czy zdecydują się Państwo przybyć osobiście, czy też śledzić przebieg debaty za pośrednictwem internetu, jest to doskonała okazja do wyrobienia sobie opinii przed nadchodzącymi wyborami.

Warto podkreślić, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, dostęp do sali widowiskowej będzie możliwy jedynie dla osób z zaproszeniami. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście, przewidziana jest transmisja na żywo. Dzięki zaangażowaniu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych, wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć do wydarzenia zdalnie, co jest wyrazem otwartości i dostępności procesu demokratycznego w naszym mieście.

Debata prezydencka to moment, w którym czas lokalnej polityki zwalnia, by dać głos tym, którzy mają wizję i pasję kształtowania przyszłości naszej społeczności. To szansa, by zadać pytania, wyrazić wątpliwości i usłyszeć odpowiedzi, które pomogą podjąć ważną decyzję w dniu wyborów. Niech ten czwartek stanie się dniem, w którym wspólnie zdecydujemy o kierunku, w jakim nasze miasto będzie podążać w najbliższych latach.


Na podst. Urząd Miejski Przemyśl