Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Przemyśl

Przemyscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków. Młodzi przemyślanie wpadli w ręce funkcjonariuszy podczas kontroli na ul. Słowackiego w Przemyślu. 23-letni mężczyzna już usłyszał zarzut w tej sprawie. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę, około godz. 21 w trakcie przejazdu ul. Słowackiego, na terenie starego szpitala, policjanci zauważyli na parkingu osobowe renault. W samochodzie znajdowały się dwie osoby. Kobieta i mężczyzna na widok policyjnego radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać.

W tej sytuacji policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział 23-latek, a z wnętrza pojazdu wydobywał się specyficzny zapach. Wszystko wskazywało na to, że siedzący za kierownicą może posiadać narkotyki. Podejrzenia policjantów się potwierdziły.

W kontrolowanym pojeździe, funkcjonariusze znaleźli susz roślinny. Już wstępne badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to marihuana.

Osoby zostały zatrzymane. 23-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. 18-latnia przemyślanka złożyła zeznania w tej sprawie.

Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.