Dzisiaj (8 marca) odbyły się rozmowy kwalifikacyjne w ogłoszonym przez Prezydenta Miasta naborze na stanowisko Dyrektora Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Konkurs wygrała Pani Greta Ostrowska, a Prezydent Miasta zaakceptował jej kandydaturę.

Na ogłoszony przez Prezydenta Miasta nabór na stanowisko Dyrektora POSiR wpłynęło 6 ofert. Po weryfikacji pod względem formalnym dokonanej przez powołaną Komisję konkursową do rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowało się czterech kandydatów. Jeden z nich nie zgłosił się na rozmowę, a więc Komisja przesłuchała trzech kandydatów. Po ocenie kompetencji kandydatów najwyższą liczbę punktów uzyskała Pani Greta Ostrowska – 138 punktów na 160 możliwych – a tym samym wygrała nabór.

https://bip.przemysl.pl/53219/524/informacja-o-wyniku-naboru-na-stanowisko-dyrektora-przemyskiego-osrodka-sportu-i-rekreacji-w-przemyslu.html

Witold Wołczyk

rzecznik prasowy


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.