Dwie Drogi — koncert promujący płytę „Między wodą a górami” w Przemyślu

Muzyczna podróż między szumem fal a górskim wiatrem — tak właśnie można opisać nowy materiał „Między wodą a górami”. Wpadnij posłuchać, jak melodyjne pejzaże łączą się z lirycznymi opisami codziennego życia i pozwalają na chwilę wytchnienia przy dźwiękach zespołu Dwie Drogi.
Szczegóły wydarzenia (Dwie Drogi)
- Data: 17 stycznia (sobota), godz. 19:00
- Miejsce: GOLD FASSL „Pijalnia Piwa Tyskiego”, ul. Borelowskiego 5, Przemyśl
- Cena: wejściówki 50 zł, do nabycia w GOLD FASSL
- Uwaga: wydarzenie odbywa się w lokalu w centrum Przemyśla (dokładny adres powyżej).
O koncercie
Koncert promuje płytę „Między wodą a górami” i ma formę muzycznej wędrówki — od morskich, przestrzennych motywów po intymne, górskie inspiracje. Na scenie pojawią się zarówno energetyczniejsze utwory, jak i spokojne, liryczne melodie opisujące zwykłe życie — idealne na wieczór z dobrą muzyką
Dla kogo to koncert?
- Dla osób ceniących nastrojowe, melodyjne kompozycje i opowieści w piosenkach.
- Dla tych, którzy lubią kameralne koncerty w pubowej atmosferze, gdzie muzyka gra pierwsze skrzypce.
Na miejscu będzie można poczuć zarówno „biel żagli”, jak i „biel ośnieżonych szczytów” — czyli dwie różne estetyki, które łączą się na płycie i na żywo.
Autor: info_wydarzenia

