Przemyscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Przemyślu na ul. Kopernika. Kierująca hyundaiem, skręcając w lewo z placu Św. Floriana w ul. Kopernika, potrąciła idącą prawidłowo przez przejście dla pieszych kobietę. Poszkodowana 61-letnia mieszkanka Przemyśla, z obrażeniami została przewieziony do szpitala.

Wczoraj około godz. 19.30, w Przemyślu na ul. Kopernika, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego i samochodu osobowego hyundai. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że zarówno piesza, jak i kierująca, zastosowały się do zielonego światła na sygnalizatorach. Jednak kierująca hyundaiem, w wyniku niezachowania należytej ostrożności, podczas wykonywania manewr skrętu w lewo z placu Św. Floriana w ul. Kopernika, potrąciła idącą prawidłowo przez przejście dla pieszych kobietę. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Kierująca samochodem była trzeźwa. Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki, zostały wykonane oględziny. Kierującej pojazdem zostało zatrzymane prawo jazdy.