Wesele i miesiąc miodowy w jednym miejscu? To możliwe!

Przygotowania do ślubu i wesela spędzają sen z powiek wielu przyszłych par młodych. Każdy chce, aby jego uroczystość była wyjątkowa.

Przygotowania do najważniejszego dnia

Przyszli małżonkowie przypłacają ten okres zmęczeniem i lekko nerwową atmosferą w ich relacji. Kiedy już ilość spraw do załatwienia staje się olbrzymia, dziesiątki telefonów w kwestii wyboru dekoracji kościoła, ciast, czy makijażu przyprawiają o zawrót głowy, na horyzoncie pojawia się nowy temat - miesiąc miodowy. To kolejny wysiłek logistyczny, jaki nowożeńcy muszą podjąć jeszcze przed weselem. Finalnie ostatnie dni w panieńskim i kawalerskim stanie mijają na ciągłym pakowaniu toreb. Trzeba przecież przygotować się na wyjazd na uroczystość weselną, poprawiny i podróż poślubną. Noszenie walizek i przemierzanie dziesiątek kilometrów w napiętym harmonogramie czasowym może odebrać radość z najważniejszego okresu w życiu. Po hucznym weselu trudno jest znaleźć w sobie siły, żeby zebrać się z miejsca uroczystości i pojechać dokądkolwiek, gdy ciało odmawia posłuszeństwa po wielomiesięcznym maratonie przygotowań, nocy pełnej emocjonujących wrażeń i tańców do białego rana.

Pełne wykorzystanie czasu

Skumulowanie wesela i miesiąca miodowego w jednym miejscu może okazać się nie lada wyzwaniem. Miejsce musi spełniać szereg oczekiwań, tak, aby jednocześnie usatysfakcjonować marzenia o weselu jak z bajki i romantycznym miesiącu miodowym. Hotel Dębica Grand Chotowa spełni wszystkie pragnienia przyszłych małżonków. Obiekt wyposażony jest w kilka sali weselnych różniących się znacznie stylem i rozmiarem. Dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć salę spełniającą jego oczekiwania względem sali weselnej. Obiekt położony jest w pięknej okolicy, co pozwoli zagwarantować weselnikom wyjątkowe wrażenia wizualne. Uroczystość zostanie zapamiętana na lata. Jednocześnie, w hotelu spragnieni wypoczynku młodzi małżonkowie znajda ukojenie w SPA podczas sesji masażu. Gdyby zdecydowali się rozdzielić miejsce uroczystości weselnej i miesiąca miodowego, upragniony masaż czekałby ich najprędzej po kilkudziesięciu godzinach wysiłku i podróży. Zorganizowanie obu wydarzeń w jednym miejscu, pozwoli zagwarantować niezbędny wypoczynek natychmiast - dokładnie wtedy, gdy będzie potrzebny, bez marnowania cennych pierwszych chwil w małżeństwie w pociągu czy samochodzie.

wesele

Dodatkowe atrakcje

Hotel Dębica Grand Chotowa jest położony u brzegu Zalewu Chotowskiego. Pozwoli to na aktywne spędzanie wypoczynku zwolennikom sportów wodnych. Z powodzeniem można tutaj oddać się kajakarstwu, czy swobodnemu dryfowaniu rowerem wodnym. Obiekt położony jest pośród szumu wody i lasu. Bliskość natury zachęci do przyjemnych spacerów nie tylko gości weselnych, ale też parę młodą. Okres miesiąca miodowego to czas romantycznych spojrzeń i wielogodzinnych rozmów. Część z nich dotyczy przyszłości właśnie założonej rodziny. Nie mniej, gros czasu zostaje poświęcone rozmowom na temat przebiegu uroczystości weselnych.

Dzięki spędzaniu miesiąca miodowego w tym samym miejscu, małżonkowie mają możliwość nie tylko wspominać te wyjątkowe chwile, ale wręcz przeżywać je ponownie. Nadmiar emocji towarzyszącym własnemu weselu często utrudnia zapamiętywanie detali uroczystości. Możliwość przeżycia tego wyjątkowego dnia ponownie, dosłownie następnego dnia utrwali wiele przeżyć i cudownych uczuć związanych z tym wyjątkowym wydarzeniem. Piękne rozpoczęcie wspólnej przygody, jaką mają przed sobą młodzi małżonkowie, daje gwarancję szczęścia na długie lata i niezapomnianych wspomnień z tego wyjątkowego dnia.