Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Przemyśl

Wczoraj przed godz. 11, w Przemyślu na ul. Sobieskiego miało miejsce groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Kierująca seicento uderzyła w hyundaia. W wyniku zderzenia kierująca fiatem doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowały służby ratunkowe i policja.

Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierująca seicento, 55-letnia mieszkanka Przemyśla, jadąc z ul. Krakowskiej w kierunku ul. 3-go Maja, na zakręcie drogi wpada w poślizg, najechała na krawężnik a następnie uderzyła w lewy przód prawidłowo jadącego hyundaia, którym kierował 42-letni także mieszkaniec Przemyśla.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Trzy pasy ruchu były zablokowane przez około 45 minut.

Mieszkanka Przemyśla za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem.

Pamietajmy! Opady deszczu, które towarzyszą nam w ciągu ostatnich dni, utrudniają prowadzenie samochodu. Na drogach jest ślisko, zwłaszcza na zakrętach. Należy pamiętać o dostosowaniu prędkości samochodu do warunków panujących na drodze! To właśnie niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych jest przyczyną największej ilości poważnych zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożną jazdę