Policja Przemyśl: Dwa pożary jednego dnia w Przemyślu

1 min czytania

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności dwóch pożarów pustostanów, do których doszło wczoraj na terenie Przemyśla. Na szczęście w wyniku tych zdarzeń nikt nie ucierpiał.

Wczoraj po godz.18 dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o palącym się pustostanie przy ul. Słowackiego w Przemyślu. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że w jednym z budynków dawnego szpitala wojskowego paliły się śmiecie.

Do kolejnego pożaru doszło po godz.19 na ul. Lwowskiej w Przemyślu, gdzie według zgłoszenia palił się drewniany dom, w którym nikt nie mieszka. Funkcjonariusze, którzy zostali skierowani na miejsce zdarzenia, ustalili, że w pustym budynku, paliło się łóżko.

Na miejcu interweniowali strażacy. Na szczęście nikt w zdarzeniach nie ucirpiał. Przemyscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności i przyczyny tych zdarzeń.

Komenda Miejska Policji w Przemyślu,

podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kmp-przemysl/wydarzenia/103268,Dwa-pozary-jednego-dnia-w-Przemyslu.html

Autor: krystian