Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Przemyśl

Przemyscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś tuż przed godz.12, na skrzyżowaniu ul. Topolowej z al. Żołnierzy Wyklętych w Przemyślu. Kierujący fiatem nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z prawidłowo jadącym bmw. Są osoby ranne. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Dziś tuż przed godz.12, dyżurny z Przemyśla odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul.Topolową z al. Żołnierzy Wyklętych w Przemyślu. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo śledcza wraz z techinikiem kryminalistycznym. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 83-letni mieszkaniec Przemyśla, kierujący samochodem osobowym marki Fiat, wyjeżdżając z ul. Topolowej nie ustąpił pierwszeństwa bmw, które jechało al. Żołnierzy Wyklętych w kierunku ul. Słowackiego.

Kierowcy zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało, że byli trzeźwi.

W zderzeniu ranni zostali kierowca fiata oraz jego pasażerka 57-letnia mieszkanka Przemyśla oraz pasażerka bmw 62-letnia mieszkanka naszego powiatu. Wszyscy trafili do szpitala.

Na miejscu trwają czynności, zablokowana jest droga na odcinku ul.Topolowej do ul. Sieleckiej.