Policja Przemyśl: Kradła perfumy - usłyszała zarzut
Zarzut kradzieży usłyszała 22-letnia przemyślanka, która kradła luksusowe perfumy w jednej z drogerii w Przemyślu. Jej łupem padły perfumy o wartości blisko 700 zł na szkodę jednej z lokalnych drogerii. Kobieta oświadczyła, że skradzione mienie sprzedała przygodnie napotkanym osobom. Za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.
- Foto. arch. KMP Przemyśl
Policjanci wydziału kryminalnego przemyskiej komendy, powiadomieni o kradzieżach perfum w jednej z drogerii, rozpoczęli poszukiwanie osoby podejrzewanej o ten czyn. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali 22-letnią mieszkankę Przemyśla. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta 17 czerwca br. i 19 czerwca br., wykorzystując nieuwagę personelu, w jednej z drogerii ukradła łącznie 3 perfumy o wartości blisko 700 zł.
22-latka została zatrzymana. Przyznała, że skradzione perfumy sprzedała przypadkowym osobom.
Za kradzieże kobiecie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Komenda Miejska Policji w Przemyślu,
Komenda Miejska Policji w Przemyślu
podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kmp-przemysl/wydarzenia/92813,Kradla-perfumy-uslyszala-zarzut.html
Ostatnie Artykuły

Andersenada w Przemyślu rozruszała baśnie i dziecięcą wyobraźnię

Majowe spotkania z mieszkańcami wracają do przemyskich osiedli

Ultra Turnicki ruszy przed świtem. Na trasach pojawią się pierwsze grupy

Maj w Przemyskiej Bibliotece - dyktando, spotkania i wystawy, które wciągają

USG bioder niemowlaka, czyli o czym powinni pamiętać rodzice noworodka

Przemyśl szuka partnerów do ochrony mieszkańców i wspólnego reagowania

Przemyśl oddał hołd biało-czerwonej. Rynek wypełniły hymn i polski taniec

Leśna polana w bibliotece - dzieci ruszą po książkową przygodę
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – SRS NIKO Przemyśl – SMS ZPRP II Kielce 29:36. Kielczanie potwierdzili wyższe miejsce w tabeli](/images/mecz/thumbnails/srs-niko-przemysl-sms-zprp-ii-kielce-05052026-2936.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa D) – SRS NIKO Przemyśl – SMS ZPRP II Kielce 29:36. Kielczanie potwierdzili wyższe miejsce w tabeli

Gruffalo w Przemyślu - dzieci tropiły leśne zwierzęta i wymyślały własne historie

Szabłowski w Przemyślu - reportaż, kuchnie dyktatorów i biblioteczny wieczór

Przemyska Karta Mieszkańca po roku zyskała nowe funkcje i partnerów

Kraków jak otwarta książka - literacka wyprawa z Przemyśla

