Funkcjonariusze i pracownicy przemyskiej komendy uczestniczyli w targach pracy zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu. Policjanci przygotowali specjalne stoiska, gdzie wszystkie osoby zainteresowane mogły uzyskać informacje na temat specyfiki służby w Policji. Podczas rozmów mundurowi odpowiadali również na różnego rodzaju pytania zadawane przez uczestników. Rozdawali także ulotki dla kandydatów do służby, zawierające kryteria, które musi spełnić każdy przyszły policjant.

Spotkanie odbyło się w Podkarpackim Centrum Edukacji Nauczycieli przy ul. Kraszewskiego, a jego organizatorem było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu. W targach po raz kolejny już uczestniczyli policjanci i pracownicy przemyskiej komendy. Funkcjonariusze przygotowali stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród młodych osób odwiedzających targi. Przedstawiciele komendy odpowiadali na szereg pytań i rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby.

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając m.in. strony internetowe miejscowych komend Policji.

mf