Gdzie wybierać po podstawówce? Targi edukacyjne dla ósmoklasistów w Przemyślu
1 min czytania

W Przemyślu odbędą się Targi Edukacyjne dla uczniów VIII klas szkół podstawowych.
- Na Targach Edukacyjnych Szkół Ponadpodstawowych spotkania zaplanowano na 20 listopada 2025 r. w godz. 10.00–13.00 w budynku Kolegium Technicznego, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 1E.
 - Patronat honorowy objęli: Prezydent Miasta Przemyśla, Starosta Przemyski, Burmistrz Miasta i Gminy Dubiecko, Burmistrz Miasta i Gminy Bircza, Wójt Gminy Przemyśl, Wójt Gminy Orły, Wójt Gminy Stubno, Wójt Gminy Żurawica, Wójt Gminy Krasiczyn, Wójt Gminy Krzywcza oraz Wójt Gminy Fredropol.
 - Do udziału zaproszono wszystkie przemyskie szkoły ponadpodstawowe oraz szkoły z powiatu przemyskiego; wydarzenie skierowane jest do uczniów VIII klas, którzy będą mogli porozmawiać z przedstawicielami szkół i uczniami.
 - Zgłaszanie grup uczniów oraz zapis na prelekcje i warsztaty odbywa się przez elektroniczny formularz, termin zgłoszeń upływa 17 listopada 2025 r..
 
na podstawie: Starostwo Powiatowe w Przemyślu.
Autor: krystian

