Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na jednym z przemyskich skrzyżowań. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20, na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej z ul. Sportową. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 24-letni kierujący toyotą, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Sportową, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 41-letniemu kierowcy volkswagena passata, jadącemu w kierunku mostu Orląt Przemyskich.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania.

Za uszkodzenia w obydwu pojazdach zatrzymano dowody rejestracyjne.

 

mf

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.