Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Przemyśl

To było naprawdę udane popołudnie, a wszystko za sprawą policjantów z przemyskiej komendy i strażaków, którzy specjalnie dla wszystkich dzieci i ich rodziców, na miłe rozpoczęcie wakacji, wzięli udział w piknikach promujący bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

W niedzielne popołudnie na stadionie MKS Polonia Przemyśl odbyły się XX Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w sporcie pożarniczym. W trakcie spotkania promowano bezpieczne zachowania podczas wakacji. Na wszystkich uczestników czekało całe mnóstwo atrakcji, wśród nich m.in. pokazy sprzętu, jaki na co dzień wykorzystują w swojej pracy służby Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i pogotowia ratunkowego. Każde chętne dziecko mogło usiąść za kierownicą radiowozu czy quada i na chwilę poczuć się, jak prawdziwy policjant. Piknik rodzinny odbył się również w Krasiczynie.

Takie spotkania to nie tylko doskonała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu, ale przede wszystkim możliwość do przypomnienia najmłodszym, u progu rozpoczynających się wakacji, zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, w górach, na drodze, czy podczas surfowania po Internecie.

mf