Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Przemyśl

Przemyscy policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków. 23-latek wpadł w ręce policjantów kiedy złamał przepisy ruchu drogowego. Wjechał w ulicę gdzie obowiązywał zakaz wjazdu. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, został również ukarany za popełnione wykroczenie.

W ubiegłą środę, około godziny 12, policjanci jadąc ul. Słowackiego w Przemyślu zauważyli osobowego opla, który skręcił w ul. Smolki, nie stosując się do zakazu wjazdu. Kierujący został zatrzymany do kontroli. Po sprawdzeniu okazało się, że to 23-letni mieszkaniec Przemyśla. W związku z popełnionym wykroczeniem sprawcę ukarano mandatem.

W trakcie wykonywanych czynności policjanci poczuli specyficzny zapach świadczący o tym, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się słuszne, gdyż ujawniono przy mężczyźnie narkotyki. Susz roślinny, po przebadaniu zabezpieczono do celów procesowych. 23-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za taki czyn grozi do 3 lat więzienia. Sprawę pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu prowadzą przemyscy śledczy.

mf