Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Przemyśl

Uwagę funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dubiecku zwróciło osobowe audi, którego kierujący dziwnie się zachowywał - na zmianę przyspieszał i zwalniał. Przy próbie zatrzymania pojazdu do kontroli, kierowca zaczął uciekać. Po krótkim pościgu okazało się, że siedzący za kierownicą audi mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze z Dubiecka, w trakcie patrolu, zwrócili uwagę na kierującego audi, którego technika jazdy wzbudziła u nich zdziwienie. Na krótkim odcinku drogi audi na zmianę przyspieszało i zwalniało. Policjanci podjęli próbę zatrzymania go do kontroli. Jednak widząc zatrzymujący go radiowóz, kierujący przyspieszył i zaczął uciekać.

Pościg zakończył się na jednym ze skrzyżowań w Dubiecku, gdzie funkcjonariusze zajechali audi drogę. Za kierownicą auta siedział 22-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Młody mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Kierujący podróżował z 23-letnim pasażerem, który w trakcie kontroli zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci ujawnili przy nim marihuanę. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

22-latek usłyszał już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymania się do kontroli. 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

mf