Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Przemyśl

Dwa zawiniątka z marihuaną ujawnili przemyscy policjanci podczas interwencji podejmowanej w ubiegły wtorek wieczorem. Dwaj mieszkańcy Przemyśla usłyszeli już zarzuty w tej sprawie.

We wtorek funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego przemyskiej komendy interweniowali wobec trzech młodych mężczyzn, którzy siedzieli w zaparkowanym samochodzie. Podczas interwencji mężczyźni zaczęli się dziwnie zachowywać co wzbudziło u policjantów podejrzenia. Jak się okazało podejrzenia policjantów okazały się słuszne, gdyż w pojeździe znaleziono około 5 gramów suszu.

Susz został poddany badaniu testerem narkotyków, który potwierdziła, że była to marihuana. Wszystkich trzech mężczyzn zatrzymano. 
    
Dwóch z zatrzymanych mężczyzn usłyszało już w tej sprawie zarzuty. Pierwszy to 22-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał w tej sprawie zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara pozbawiania wolności do 3 lat. Natomiast drugi, 21-letni przemyślanin odpowie za posiadanie i udzielanie środków odurzających za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do dziesięciu lat.  

 

 

db