Drodzy Gimnazjaliści!

 

Właśnie rozpoczynacie trzydniowe zmagania z egzaminami gimnazjalnymi. To kolejne z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

Mam nadzieję, że ostatnie trzy lata nauki, były dla Was nie tylko okresem wytężonej pracy i zdobywania cennej wiedzy, ale również czasem zawierania pięknych przyjaźni, czerpania radości i satysfakcji z nabywania nowych umiejętności.

Tegoroczne egzaminy zdajecie w czasie szczególnym… Pragnę zapewnić, iż dołożyliśmy wszelkich starań do tego, by pomimo napiętej sytuacji w Waszych szkołach, egzaminy gimnazjalne przebiegły w sposób spokojny i bezstresowy.

Życzę Wam niegasnącego optymizmu i wiary w siebie. Niech otrzymane wyniki będą dla Was w pełni satysfakcjonujące i niech stanowią piękną przepustkę do wymarzonych szkół.

 

 

Połamania piór!

 

Wojciech Bakun

Prezydent Miasta Przemyśla

 

girl-3718526_960_720.jpeg


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.